"GMQ Europe" gamina automobilių plovimui, valymui ir priežiūrai skirtus cheminius produktus. Naudojamos tik kokybiškos, Europoje pagamintos cheminės medžiagos (žaliavos) ir jų junginiai. Nuosekli ir kryptinga įmonės veikla, inovacijos, laboratoriniai tyrimai, skirtingų šalies vietovių gruntinių uolienų analizė padeda sukurti puikiai veikiančius cheminius produktus. Koncentruotų produktų gamybos pajėgumai per metus viršija 2000 tonų.

"GMQ Europe" yra "Bekontakčio plovimo" pradininkė Lietuvoje. Įmonė yra revoliucinės technologijos inovatorė ir generatorė įdėjų, kaip nuplauti automobilį, nenaudojant šepečio, kempinės ar kitų plovimo įrankių, didinančių tikimybę pažeisti automobilio išorines dangas. Ploviklių sudėtyje nenaudojami fosfatai, todėl sukurta technologija yra draugiška gamtai, atitinka visus Lietuvos Respublikos aplinkosaugos reikalavimus, Europos Sąjungos įstatymus bei REACH reglamentą.

 

Mes esame geresni

"GMQ Europe" įmonės vykdoma veikla yra mūsų pašaukimas ir svajonė. Atsakingai analizuojama rinkos situacija, drąsiai diegiamos inovacijos ir ateities technologijos. Taip gimsta naujų produktų idėjos. Pilnai konsultuojami klientai apie plovimo procesus ir kaip į juos integruoti naujoves. Teikiama techninė informacija, specifikacijos ir produktų Saugos Duomenų Lapai. Siekiame draugiškų gamtai produktų, gamybos procese taupant žemiškuosius išteklius.

 

Mes esame patikimi

"GMQ Europe" didžiuojasi būdamas produktų gamintojas ir novatoriškų cheminių produktų kūrėjas. Skirtingoms rinkoms maksimalus plovimo efektas pasiekiamas, parenkant tinkamiausius cheminius junginius. Žaliavos yra testuojamos visuose gamybos etapuose: nuo jų gavimo iki produkto išleidimo į rinką. 

 

Mes esame lankstesni 

"GMQ Europe" lankstumas leidžia gaminti produktus pagal užsakovo poreikius su neutralia etikete arba kliento prekiniu ženklu. Yra galimybė modifikuoti produkto sudėtį, keisti receptūras ir atskiras sudedamąsias dalis taip, kad galutinis rezultatas maloniai nustebintų. Galimi įvairūs pakavimo sprendimai, plati spalvinė ir kvapų gama.